Medoviny a medová vína
Přírodně kvašené. Nová kolekce

Vyrábím kořeněné medoviny a medová vína. Začínám se také zabývat výrobou medových vín z jednodruhových medů.

Moje medoviny a medová vína jsou ryze přírodní, živé produkty. Jsou založené zastudena, z vlastního, šetrně ztekuceného medu, vody a medovinařských kvasinek. Ke kořenění medovin používám přírodní koření.

  Nepřidávám cukr, barviva, konzervanty, aromata. 

  Sortiment našich medovin

  Poptávejte a objednávejte telefonicky nebo elektronickou poštou. Stejným způsobem dohodneme způsob a místo předání. Ceny sdělím na požádání.

  Medovina Sváteční

  Kořeněná, sladká. Kořeněná zejména skořicí, vanilkou a badyánem. Vhodná k ohřevu.

  Medovina Velikonoční a Vánoční

  Sezónní medoviny, kořeněné a sladké, perníkové chuti. Obsahují hlavně skořici, hřebíček, vanilku a badyán. Výborné ohřáté. Vkusný a lahodný dárek. 

  Medovina Hradní

  Tradiční a zejména mezi muži oblíbená medovina. Kořeněná především skořicí, hřebíčkem a jemně chmelená hlávkovým žateckým poloraným červeňákem. Ke chmelení této medoviny používám svůj vlastní chmel v bio kvalitě. Podává se studená.

  Medovina Rytířská

  Jemná a sladká medovina. Připomíná výrazná sladká bílá vína ze Středozemí. Nejvýraznějším kořením je zázvor a kurkuma. Servíruje se dobře vychlazená. Přírodní sladké kořeněné medové víno. Tuto medovinu preferují zejména ženy a samozřejmě také fechtýři.  

  Medové víno

  Excelentní medovina připomínající jemný vermut. Svěží a mimořádný nápoj z medu. Sametový vinný bouquet. Kořeněné zázvorem a muškátem. Medovina roku 2017 v kategorii bylinných a kořeněných medovin. Nejlépe chutná dobře vychlazená. V poslední době obzvláště žádaná a zákazníky velmi dobře hodnocená medovina.  

  Medovina Chmelová

  Každá medovina nemusí být sladká... Vhodná jako aperitiv. Víceletá, suchá medovina obsahující výrazný podíl českého chmele. K výrobě této medoviny používám vlastní chmel v bio kvalitě. Hořkost rakovnického chmele doprovází příjemná chuť skořice. Mezi medovinami výjimečný nápoj. Podává se chlazená. Ideální nápoj k posezení, které začíná odpoledne, pokračuje večer a končí s přicházející nocí...


  Muzeum medoviny

  Výhradní prodejce naší medoviny v Praze

  Muzeum medoviny v centru hlavního města Prahy nabízí ty nejlepší medoviny, které jsou v našich zemích k mání. V útulných prostorách nedaleko Karlova náměstí můžete vybírat až ze 100 druhů medovin od předních výrobců. Jsme velmi potěšeni, že můžeme být součástí pestré kolekce tradičních medovin. Právě zde, a na jediném místě v Praze, můžete zakoupit všechny druhy naší medoviny. 

  WWW.MUZEUMMEDOVINY.CZ